EBA | EBA Kurs | EBA Giriş - -

EBA İngilizce Oyunlar

EBA oyunlar arasında bulunan İngilizce oyunları sizin için derledik

EBA İngilizce Oyunlar

Keşfedilmeemiş EBA oyunlarını bizi takip ederek öğrenebilirsiniz. Bu yazımızda size 3 farklı Oyun sitesini tanıtacağız. Sayfalara gittiğinizde E-Okul bilgilerinizle giriş yaparak farklı yaş grupları ve farklı ingilizce seviyeleri için hazırlanmış İngilizce EBA oyunları oynayabilirsiniz.

İngilizce öğrenmek zaman ve alıştırma gerektirir. Sıkıcı diyaloglar bulunan kitaplardan ingilizce öğrenmeye çalışıp bıraktığınızda bu sizin suçunuz değildir. Bunun yerine hem eğleneceğiniz hem de öğreneceğiniz yöntemleri seçin. EBA oyunlar arasında bulunan İngilizce oyunları sizin için derledik Şimdi İngilizce Oyunlara göz atalım!

MM Publications İngilizce EBA Oyunu

MM Publication tarafından hazırlanan 16 çeşit farklı ingilizce oyun için aşağıdaki görsellere tıklayarak açılan sayfada E Okul bilgilerinizle giriş yapıp oyunlara erişebilirsiniz. Başlangıç ve orta seviyedeki öğrenciler için hazırlanmış İngilizce EBA Oyunlarını oynayabilirsiniz.

Pumpkin İngilizce EBA Oyunları


Çocuklar için ücretsiz çevrimiçi İngilizce öğrenim sayfaları ile sayılar ve renkler ile ilgili dersleri oynayarak öğrenebilirsiniz. Farklı şekillerde hazırlanmış 24 tane İngilizce oyun ve çalışma sayaları ile İngiilzceyi oynayarak öğrenin.

İngilizce EBA OYUN

Örnek Renkler İngilizce Çalışma sayfasını indirmek için tıklayın.

Bu derslerin her biri beş temel beceriyi öğretmektedir. Kademeli olarak yeni kelime ve dil bilgisi, karşılıklı konuşma, ses bilgisi, okuma, yazma ve klavye bilgisi sunmaktadırlar. Çocuklar 500 kelime ve cümleden oluşan temel İngilizce bilgisini öğrenmekte ve kullanmaktadırlar.

Teamelt İngilizce EBA Oyunlar

Çeşitli İngilizce oyunlardan oluşan Etkinlik ve Oyun platformu “Fun with English” öğrencilerin eğlenerek ve oynayarak İngilizce öğrenmelerini sağlayacak şekilde geliştirilmiştir. 2. sınıftan 8. sınıfa kadar 7 farklı sınıf düzeyi için MEB müfredatına uygun olarak hazırlanmıştır. Ana menüsü ünite adlarından oluşacak şekilde, alt menüsü de farklı farklı kazanımlar elde edilebilmesi için çeşitli oyunlardan oluşmaktadır. Seslendirmelerin tamamı doğal İngilizce konuşan kişiler tarafından seslendirilmiştir. Akıcı animasyonları heyecanlı ses efektleri ile desteklenmiştir.

EBA İngilizce Oyunlar

Art Gallery, Knocking Doors, Popping Balloons, Catching the Fish, Space Tour, Coloring, Place Objects olmak üzere farklı kazanımları olan 7 çaşit oyun barındırmaktadır. Bu oyunları internet olmadan da oynayabilirsiniz. Açılan sayfada en alttan oyunları indirip bilgisayarınıza kurduktan sonra İnternet olmadan da oynayabilirsiniz.

Diğer İngilizce Oyun Siteleri

EBA Oyunları

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ