EBA | Eğitim Bilişim Ağı - EBA Giriş

EBA Kurs | EBA Test | EBA Ders modülleri hakkında bilmedikleriniz

EBA Şifremi Unuttum Şifremi Nasıl Yenileyebilirim ?

EBA Şifresini unutanlar için çözüm yolları

EBA şifremi unutuum eba şifremi kaybettim mi diyorsunuz?

EBA şifresini unutanlar için şifre yenileme yöntemleri ve Eğitim Bilişim Ağı şifre sistemi ile ilgili herşey yazımızın devamında.

EBA Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim?

EBA giriş yapmaya çalışıyorsunuz ancak başarılı olamıyor  musunuz? Şifrenizi mi unuttunuz kayıp mı ettiniz?

Kullanıcı adı ve şifresi ile EBA’ ya rahatlıkla bağlanabilirsiniz. Bu şifre öğrenciler için öğretmenleri tarafından alınmakta ve altı haneli bir şifre olmaktadır. Durum böyle olunca, çoğu öğrenci EBA kullanıcı şifrelerini unutabilmektedirler.

EBA öğrenci şifresi unuttum, EBA tarafından sunulmuş olan bir hizmettir. Kısaca bu hizmet ile öğrenci şifresini unutmuş olan öğrenciler, tekrardan yeni şifre ile sisteme erişim sağlayabilirler.

EBA Şifremi Hatırlamıyorum Geri Alma Yöntemi Nedir?

EBA sistemi öğrencilere doğrudan giriş şifresi vermiyor. Öğrenciler EBA şifresini öğretmenlerinden alabiliyorlar. Öğretmenler MEBbis sistemine giriş yaparak EBA şifresi alabiliyorlar.

Özel okullarda görevli öğretmenler ise e-okul şifrelerini kullanarak EBA sisteminden şifre alabiliyorlar. Özel okul öğrencileri EBA şifresi alamıyorlar ancak sistem üzerinde şifresiz yapılabilen tüm işlemlerden faydalanabiliyorlar.

EBA Giriş Şifresi Sıfırlanabilir mi?

EBA öğrenci giriş sayfasını haberimizden görebilirsiniz. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından geliştirilen Eğitim Bilişim Ağı (EBA) sistemi ile öğrenciler sınavlara çalışabiliyor ve e-kurs girişi yaparak kurslara kayıt yaptırabiliyorlar. Peki şifre alama işlemleri nasıl yapılıyor? İşte Eba öğrenci giriş paneli ve şifre alma işlemleri hakkındaki detaylı bilgiler.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eba-z.com MEB Fatih Projesi Eğitim Bilişim Ağı, www.eba.gov.tr adresinin tanıtımına katkıda bulunmak ve EBA girişi sağlamak amaçlı kurulmuştur. Kaynak olarak eba.gov.tr verilerinden yararlanılmıştır. EBA Giriş | Site Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Künye | İletişim |

Sitemiz Hakkında Genel Bilgiler: Sitemizde kullanıcı deneyimi faydasına olması açısından google hizmetleri kullanılmaktadır.

Google'a EBA GİRİŞ yazarak da sitemize ulaşabilirsiniz.

Sitemiz Wordpress alt yapısı ile basit bir ara yüz ile çalışmaktadır.

Başlangıç sayfamıza dönüp EBA ile ilgili tüm bilgilere ulaşmak için Eba Kurs - Eba giriş bağlantısını kullanabilir ya da sayfanın sol üst köşesinden dönüş yapabilirsiniz..

Frontier Theme