EBA | EBA Kurs | EBA Giriş - -

EBA İngilizce İçerikler

EBA İngilizce İçerikler

İngilizce kaliteli kaynak bulmak her zaman kolay olmuyor özellikle ortaokul ve lise seviyesindeki öğrenciler için Eğitim Bilişim Ağı birçok İngilizce kaynağı bünyesinde barındırıyor. Bu yazımızda EBA İngilizce kaynakları‘nı derledik. Oxford yayınlarından, çeşitli materyal ve İngilizce oyunlara kadar birçok kaynağı burada bulabilirsiniz. Öğrenci ve öğretmenlere yardımcı olacağını düşündüğümüz İngilizce kaynakları aşağıda bulabilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz kaynakları yorum bölümüne yazabilirsiniz. Kaynakların bazılarını görebilmek için EBA Giriş yapmanız gerekebilir.

Blackswan Yayınevi İngilizce Ücretsiz Kitap ve Materyaller:

EBA İngilizce Ücretsiz Kitaplar

Blackswan Yayınlarının İngilizce A1, A2, B1 seviyesi kitaplarını ve çeşitli öğretmen materyallerini ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz. BlackSwan Publishing House, ingilizce ve almanca dillerinde müfredata uygun ders kitapları üretmekte ve yenilikçi teknolojiler ile bu yayınları beslemektedir.

Express Publishing

eba ingilizce kitap

Express Publishing Yayınları, İngilizce dil becerisini geliştirmeye yönelik zengin içerikli üç kitabı ile MEB öğrencilerinin kullanımına sunulmuştur. Öğretmenler tarafından indirilip kullanılabilen yayınlar ile İngilizce kaynak sıkıntısına son!

Interactive White Boards Oyunu

EBA İngilizce Oyun

Elemantary, pre-intermediate, intermediate b1 ve smart junier seviyelerinde çoklu zekaya uygun İngilizce oyunları EBA’da oynayabilirsiniz. MM Publications tarafından yayınlanan oyun EBA’da yayınlanmakta olup meb yasaksız oyunlarından biridir.

Oxford İngilizce Kitapları

Oxford tarafından yapılmış ingilizce çalışma kitapları

Solutions Türkiye Workbook B1 Oxford Cambridge Vocabulary Oxford Aim High Workbook 1 Oxford Solutions Türkiye Workbook A1 Oxford Solutions Türkiye Workbook A2 Oxford Aim High Workbook 2 Oxford Grammar Book 1-2 English_-_The_New_Oxford_Picture_Dictionary

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ