EBA | Eğitim Bilişim Ağı - EBA Giriş

EBA Kurs | EBA Test | EBA Ders modülleri hakkında bilmedikleriniz

DYS Açılmıyor Giremiyorum Ne Yapmalıyım?

Bilindiği gibi KurumNet sistemi yerine MEB tüm birimlerinde kademeli olarak Döküman Yönetim Sistemi (DYS) geçişini başlatmıştır. Pilot illerde devam eden çalışmalar zaman zaman kesintiye sebep olmaktadır. Bu nedenle dys.meb.gov.tr adresine girişlerde sorun yaşansa bile kısa sürede yetkililerce problemler çözülüp sistem aktif hale getirilmektedir. DYS girilmiyor ya da yavaş açılıyorsa lütfen bir süre bekleyip tekrar deneyin. Sayfayı sürekli yenilemeniz tavsiye edilmez. Eğer DYS açılmıyor ve aşağıdaki gibi bir sayfa çıkıyorsa sayfa yanıt vermiyor demektir.

dys açılmıyor girilmiyor

DYS Açılmıyor dys.meb.gov.tr adresine girilmiyor

Özellikle hafta başında yaşanan bu sorunlar zamanla sistemin oturması ve geliştirilmesiyle düzelecektir. dys.meb.gov.tr adresi meb.gov.tr alan adına bağlı bir alt alan adıdır. Eğer meb.gov.tr adresine giremiyorsanız dys.meb.gov.tr adresine de girilmez bu durumda DNS ayarlarınıza da bakmanız gerekir

DYS Kurulumu ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki video sizin için faydalı olabilir:

Döküman Yönetim Sistemi Hakkında Kaynaklar

İstanbul MEM Sayfası
DYS İLe İlgili Youtube Kanalı

DYS Hakkında Soru ve Sorunlarınızı Aşağıdaki Yorum Kutucuğunu Kullanarak Bizlere Yazabilirsiniz.

1 Yorum

Add a Comment
  1. bu sistem hakkında detaylı bir eğitim verilmesi.okul pc lerinin yenilenmesi.ve yerinde eğitim verilmesi gerekir.hep sorun yaşanıyor.pc ve ağ hızlı olmalı.bizde yaşamaktayız.giriş yapılamıyor.yapılsada gidiyor..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eba-z.com MEB Fatih Projesi Eğitim Bilişim Ağı, www.eba.gov.tr adresinin tanıtımına katkıda bulunmak ve EBA girişi sağlamak amaçlı kurulmuştur. Kaynak olarak eba.gov.tr verilerinden yararlanılmıştır. EBA Giriş | Site Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Künye | İletişim |

Sitemiz Hakkında Genel Bilgiler: Sitemizde kullanıcı deneyimi faydasına olması açısından google hizmetleri kullanılmaktadır.

Google'a EBA GİRİŞ yazarak da sitemize ulaşabilirsiniz.

Sitemiz Wordpress alt yapısı ile basit bir ara yüz ile çalışmaktadır.

Başlangıç sayfamıza dönüp EBA ile ilgili tüm bilgilere ulaşmak için Eba Kurs - Eba giriş bağlantısını kullanabilir ya da sayfanın sol üst köşesinden dönüş yapabilirsiniz..

Frontier Theme