EBA | Eğitim Bilişim Ağı - EBA Giriş

EBA Kurs | EBA Test | EBA Ders modülleri hakkında bilmedikleriniz

2017-2018 MEB Ders Kitapları Yayınlandı

Güncellenen müfredatlar ile birlikte MEB Talim Terbiye Kurulundan onay alan kitaplar EBA’da yayınlanmaya başladı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ücretsiz olarak dağıtılan ders kitaplarına EBA Kitap sayfasından ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki görsellere tıklayarak son yüklenen ders kitaplarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Diğer kitap ve kaynaklara nasıl ulaşabileceğinizi anlattığımız EBA Kitap sayfamıza uğrayarak kaynaklar hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

EBA her gün kitap kataloğuna yeni kitaplar eklemeye devam ediyor 2017-2018 Eğitim öğretim yılında okutulacak dersler ile ilgili yayınlanan kitap listesine EBA Kitap adresinden ulaşabilirsiniz. Henüz tüm kitaplar yayınlanmış değil ancak okulların açılmasına kadar hepsi yayınlanmış olacaktır.

2017-2018 Ders Kitaplarına Ulaşmak için tıklayın.

Son Eklenen MEB Ders Kitapları

2017-2018-3-sinif-fen-bilimleri-ders-kitabi 2017-2018-3-sinif-arapca-ders-kitabi
2017-2018-orta-okul-bilgisayar-bilimi-ders-kitabi 2017-2018-9-sinif-fen-lisesi-matematik-ders-kitabi
2017-2018-9-sinif-fizik-ders-kitabi 2017-2018-9-sinif-matematik-ders-kitabi
2017-2018-9-sinif-muzik-ogretmen-ders-kitabi 2017-2018-4-sinif-sosyal-bilgiler-ders-kitabi
2017-2018-guzel-sanatlar-lisesi-bati-muzigi-ders-kitabi

Aradığınız kitaba nasıl ulaşırsınız?

2017-2018 Ders Kitapları sayfası açıldıktan sonra en güncel kitapları göreceksiniz burada aşağıdaki bölümde diğer sayfalara geçerek ya da aradığınız kitabın ismini filtre kutularına yazarak kolayca kitabı bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Kitap resminin üstüne tıkladıktan sonra açılan ekranda kitap hemen yüklenmeyebilir biraz bekleyin ardından sağdaki menüyü kullanarak kitabı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

EBA kitap ve EBA dergi gibi içeriklerden daha kolay faydalanmanız için hazırladığımız video serisine ise eba-z youtube kanalımızdan göz atabilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Güncel dergiler ile ilgili EBA dergi sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

MEB ders kitapları ile ilgili soru ve sorunlarınızı bize yazabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eba-z.com MEB Fatih Projesi Eğitim Bilişim Ağı, www.eba.gov.tr adresinin tanıtımına katkıda bulunmak ve EBA girişi sağlamak amaçlı kurulmuştur. Kaynak olarak eba.gov.tr verilerinden yararlanılmıştır. EBA Giriş | Site Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Künye | İletişim |

Sitemiz Hakkında Genel Bilgiler: Sitemizde kullanıcı deneyimi faydasına olması açısından google hizmetleri kullanılmaktadır.

Google'a EBA GİRİŞ yazarak da sitemize ulaşabilirsiniz.

Sitemiz Wordpress alt yapısı ile basit bir ara yüz ile çalışmaktadır.

Başlangıç sayfamıza dönüp EBA ile ilgili tüm bilgilere ulaşmak için Eba Kurs - Eba giriş bağlantısını kullanabilir ya da sayfanın sol üst köşesinden dönüş yapabilirsiniz..

Frontier Theme