EBA | Eğitim Bilişim Ağı - EBA Giriş

EBA Kurs | EBA Test | EBA Ders modülleri hakkında bilmedikleriniz

Web 2.0 Araçları İle Ölçme Değerlendirme Webinarı

Web 2.0 araçları ile ders içi ve der dışında ölçme değerlendirmeyi daha doğru ve otomatik hale getirmek için yapılabilecekler nelerdir? Bu araçlardan nasıl faydalanılır? Öğrenci, öğretmen ve veli iletişimi bu araçlar üzerinden nasıl sağlanır? Web 2.0 araçlarını kullanan kullanmayan tüm öğretmenlerin katılımını bekliyoruz.
WEBİNAR HAKKINDA
Webinarın Adı: Web 2.0 araçları ile ölçme ve değerlendirme
Webinar Tarihi: 23.10.2017
Saat: 16:30
Bağlantı Linki: https://eun2.adobeconnect.com/oi/
Katılım için bilgi: Eğitimlere katılmak isteyen tüm katılımcıların linki tıkladıktan sonra açılan ekrana kendi adlarını ve soyadlarını tam olarak yazarak misafir girişi yaparak katılabilirler.
Eğitmen: Özge İNCE
Hedef Kitle: İlköğretim ,ortaöğretim ve lisede görev yapan tüm branşlardan öğretmenler ve idareciler.
Webinarın Kısa Açıklaması: Bu eğitimde, sınıflarımızda kullandığımız ”Klasik ve Alternatif Ölçme ve Değerlendirme” yöntem ve tekniklerini hatırlarken, bu yöntem ve tekniklerin web 2.0 araçları kullanılarak sınıflara nasıl uyarlanabileceğini inceleyeceğiz.

Web 2.0 Araçları hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız Web 2.0 Araçlarını tanıttığımız yazılara bakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eba-z.com MEB Fatih Projesi Eğitim Bilişim Ağı, www.eba.gov.tr adresinin tanıtımına katkıda bulunmak ve EBA girişi sağlamak amaçlı kurulmuştur. Kaynak olarak eba.gov.tr verilerinden yararlanılmıştır. EBA Giriş | Site Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Künye | İletişim |

Sitemiz Hakkında Genel Bilgiler: Sitemizde kullanıcı deneyimi faydasına olması açısından google hizmetleri kullanılmaktadır.

Google'a EBA GİRİŞ yazarak da sitemize ulaşabilirsiniz.

Sitemiz Wordpress alt yapısı ile basit bir ara yüz ile çalışmaktadır.

Başlangıç sayfamıza dönüp EBA ile ilgili tüm bilgilere ulaşmak için Eba Kurs - Eba giriş bağlantısını kullanabilir ya da sayfanın sol üst köşesinden dönüş yapabilirsiniz..

Frontier Theme