EBA | Eğitim Bilişim Ağı - EBA Giriş

EBA Kurs | EBA Test | EBA Ders modülleri hakkında bilmedikleriniz

Site Kullanım Şartları

SİTE KULLANIM ŞARTLARI

eba-z.com websitesi; Milli Eğitim Bakanlığı Fatih projesi, Eğitim Bilişim Ağı (EBA) ile öğrenci ve öğretmenlerin faydasına olabilecek tüm eğitim öğretim içeriklerinin yaygınlaştırılması ve kullanıcılar tarafından daha etkin şekilde kullanılmasını hedeflemektedir.

eba-z.com web sitesinin Milli Eğitim Bakanlığı ile resmi bir bağı yoktur. Eğitim Bilişim Ağının resmi web sitesi eba.gov.tr adresidir.

Sitenin interaktif bölümlerinde yapılan yorum ve görüşler kullanıcıların sorumluluğundadır.
eba-z.com bu bölümlerde yayınlanan içerikten sorumlu değildir.

Yine bu bölümlerde yer alan mesajların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olması durumunda eba-z.com bu mesajları silmeye ve kullanıcıya haber vermeksizin üyeliğini sonlandırma ve ihbar hakkına sahiptir.

eba-z.com bu sitedeki bilgileri istediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme, yayından kaldırma hakkına sahiptir.

Bu sitede yer alan özgün içerik ve görsel çalışmaların fikri mülkiyet hakları eba-z.com’a aittir.

eba-z.com sitesinin içeriği’nin değiştirilerek de olsa herhangi bir şekilde kopyalanması, tekrar yayınlanması veya tekrar dağıtılması yasaktır.

eba-z.com , içerikteki hiç bir yanlışlıktan ya da gecikmeden, veya bunlarla ilişkili olarak oluşabilecek durumlardan ötürü sorumluluk kabul etmez.

Siteye fikirleri ile yazılı yada görsel olarak katkıda bulunan kullanıcılar bu şartları önceden kabul etmiş sayılırlar.

eba-z.com websitesi kullanıcıların e-okul giriş bilgilerini ya da  mebbis bilgilerini talep etmez. Bunlarla ilgili doğabilecek zararlardan mesul değildir.

eba-z.com MEB Fatih Projesi Eğitim Bilişim Ağı, www.eba.gov.tr adresinin tanıtımına katkıda bulunmak ve EBA girişi sağlamak amaçlı kurulmuştur. Kaynak olarak eba.gov.tr verilerinden yararlanılmıştır. EBA Giriş | Site Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Künye | İletişim |

Sitemiz Hakkında Genel Bilgiler: Sitemizde kullanıcı deneyimi faydasına olması açısından google hizmetleri kullanılmaktadır.

Google'a EBA GİRİŞ yazarak da sitemize ulaşabilirsiniz.

Sitemiz Wordpress alt yapısı ile basit bir ara yüz ile çalışmaktadır.

Başlangıç sayfamıza dönüp EBA ile ilgili tüm bilgilere ulaşmak için Eba Kurs - Eba giriş bağlantısını kullanabilir ya da sayfanın sol üst köşesinden dönüş yapabilirsiniz..

Frontier Theme