EBA | Eğitim Bilişim Ağı - EBA Giriş

EBA Kurs | EBA Test | EBA Ders modülleri hakkında bilmedikleriniz

MEB Değerlendirme Sınavları ve Cevapları

TEOG hazırlık değerlendirme sınavları ve YGS-LYS hazırlık değerlendirme sınavları, Milli Eğitim Bakanlığı MEB Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü (ÖDSGM) tarafından yayımlanmaktadır. TEOG deneme sınavları 8. sınıf öğrencilerinin sınava hazırlanmalarını ve pratik yapmalarını sağlıyor. YGS ve LYS değerlendirme sınavları da 12. sınıf öğrencileri ve mezunların Üniversite sınavları öncesinde sınav kaygısını azaltma, sınav alışkanlığı kazanma ve kendilerini değerlendirme noktasında büyük fayda sağlıyor. MEB değerlendirme sınavları sınavlara hazırlanırken mutlaka çözülüp değerlendirilmesi gereken deneme sınavlarıdır. Değerlendirme sınavlarından önce kazanım testlerini de çözebilirsiniz.Güncel pdf sınavlar ve cevaplarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Deneme Sınavları 2016/2017 Eğitim Öğretim yılına aittir.

11. SINIF Üniversite Hazırlık YGS LYS Değerlendirme Sınavları ve Cevapları

10. SINIF Üniversite Hazırlık YGS LYS Değerlendirme Sınavları ve Cevapları

9. SINIF Üniversite Hazırlık YGS LYS Değerlendirme Sınavları ve Cevapları

7. SINIF TEOG Hazırlık Değerlendirme Sınavları ve Cevapları

6. SINIF TEOG Hazırlık Değerlendirme Sınavları ve Cevapları

5. SINIF TEOG Hazırlık Değerlendirme Sınavları ve Cevapları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eba-z.com MEB Fatih Projesi Eğitim Bilişim Ağı, www.eba.gov.tr adresinin tanıtımına katkıda bulunmak ve EBA girişi sağlamak amaçlı kurulmuştur. Kaynak olarak eba.gov.tr verilerinden yararlanılmıştır. EBA Giriş | Site Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Künye | İletişim |

Sitemiz Hakkında Genel Bilgiler: Sitemizde kullanıcı deneyimi faydasına olması açısından google hizmetleri kullanılmaktadır.

Google'a EBA GİRİŞ yazarak da sitemize ulaşabilirsiniz.

Sitemiz Wordpress alt yapısı ile basit bir ara yüz ile çalışmaktadır.

Başlangıç sayfamıza dönüp EBA ile ilgili tüm bilgilere ulaşmak için Eba Kurs - Eba giriş bağlantısını kullanabilir ya da sayfanın sol üst köşesinden dönüş yapabilirsiniz..

Frontier Theme