EBA | Eğitim Bilişim Ağı - EBA Giriş

EBA Kurs | EBA Test | EBA Ders modülleri hakkında bilmedikleriniz

EBA İngilizce İçerikler

İngilizce kaliteli kaynak bulmak her zaman kolay olmuyor özellikle ortaokul ve lise seviyesindeki öğrenciler için Eğitim Bilişim Ağı birçok İngilizce kaynağı bünyesinde barındırıyor. Bu yazımızda EBA İngilizce kaynakları‘nı derledik. Oxford yayınlarından, çeşitli materyal ve İngilizce oyunlara kadar birçok kaynağı burada bulabilirsiniz. Öğrenci ve öğretmenlere yardımcı olacağını düşündüğümüz İngilizce kaynakları aşağıda bulabilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz kaynakları yorum bölümüne yazabilirsiniz. Kaynakların bazılarını görebilmek için EBA Giriş yapmanız gerekebilir.

Blackswan Yayınevi İngilizce Ücretsiz Kitap ve Materyaller:

EBA İngilizce Ücretsiz Kitaplar

Blackswan Yayınlarının İngilizce A1, A2, B1 seviyesi kitaplarını ve çeşitli öğretmen materyallerini ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz. BlackSwan Publishing House, ingilizce ve almanca dillerinde müfredata uygun ders kitapları üretmekte ve yenilikçi teknolojiler ile bu yayınları beslemektedir.

Express Publishing

eba ingilizce kitap

Express Publishing Yayınları, İngilizce dil becerisini geliştirmeye yönelik zengin içerikli üç kitabı ile MEB öğrencilerinin kullanımına sunulmuştur. Öğretmenler tarafından indirilip kullanılabilen yayınlar ile İngilizce kaynak sıkıntısına son!

Interactive White Boards Oyunu

EBA İngilizce Oyun

Elemantary, pre-intermediate, intermediate b1 ve smart junier seviyelerinde çoklu zekaya uygun İngilizce oyunları EBA’da oynayabilirsiniz. MM Publications tarafından yayınlanan oyun EBA’da yayınlanmakta olup meb yasaksız oyunlarından biridir.

Oxford İngilizce Kitapları

Oxford tarafından yapılmış ingilizce çalışma kitapları

Solutions Türkiye Workbook B1 Oxford Cambridge Vocabulary Oxford Aim High Workbook 1 Oxford Solutions Türkiye Workbook A1 Oxford Solutions Türkiye Workbook A2 Oxford Aim High Workbook 2 Oxford Grammar Book 1-2 English_-_The_New_Oxford_Picture_Dictionary

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eba-z.com MEB Fatih Projesi Eğitim Bilişim Ağı, www.eba.gov.tr adresinin tanıtımına katkıda bulunmak ve EBA girişi sağlamak amaçlı kurulmuştur. Kaynak olarak eba.gov.tr verilerinden yararlanılmıştır. EBA Giriş | Site Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Künye | İletişim |

Sitemiz Hakkında Genel Bilgiler: Sitemizde kullanıcı deneyimi faydasına olması açısından google hizmetleri kullanılmaktadır.

Google'a EBA GİRİŞ yazarak da sitemize ulaşabilirsiniz.

Sitemiz Wordpress alt yapısı ile basit bir ara yüz ile çalışmaktadır.

Başlangıç sayfamıza dönüp EBA ile ilgili tüm bilgilere ulaşmak için Eba Kurs - Eba giriş bağlantısını kullanabilir ya da sayfanın sol üst köşesinden dönüş yapabilirsiniz..

Frontier Theme