EBA | Eğitim Bilişim Ağı - EBA Giriş

EBA Kurs | EBA Test | EBA Ders modülleri hakkında bilmedikleriniz

EBA Açılmıyor Ne Yapmalıyım?

Fatih projesi Eğitim Bilişim Ağı sürekli güncellenen ve yenilenen bir platformdur. Fatih projesi kapsamındaki tüm okullardan, Ülke genelindeki tüm öğrenci ve öğretmenler tarafından giriş yapılmaktadır bu nedenle zaman zaman aşırı yoğunluktan kaynaklanan geçici kesintiler olabiliyor. Bazen de yapılan güncellemelerden kaynaklı hata sayfaları ile karşılaşabiliyorsunuz. Bazen de ana sayfası açılıp EBA Giriş sayfasına girilemiyor olabilir. Bu durum güncellemelerin devam ettiğini göstermektedir.   Bu durumda eba açılmıyor ne yapmalıyım sorusu akıllara geliyor? MEB Eğitim Bilişim Ağı sayfası açılmıyor ya da hata veriyor ise sorun sizin bağlantınızdan da kaynaklanıyor olabilir bunu öğrenmenin en iyi yolu EBA Sunucu durumu sayfamızdan sistemin çalışıp çalışmadığını görmektir.

EBA Açılmıyor Sistemin Durumu Nedir?

eba açılmıyoreba.gov.tr sunucu durumu sayfasında portalın performansını görebilir şu anda bir yoğunluk ya da çalışma olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. ebaya neden giremiyorum sorusunun yanıtını bulabilirsiniz. Sunucu durumu için yandaki resmi ya da burayı tıklayabilirsiniz. Sunucu durumu sayfası tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Sizin bağlantınızdan kaynaklanan ya da bilgisayarınızın ayarlarından kaynaklanan durumlar hakkında bilgi vermez. Sistemde oluşan sorunlar en kısa sürede Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Bilişim Ağı teknik ekipleri tarafından çözülmektedir. Sorunlarınızı aşağıdaki yorum kutucuğuna yazıp gönderebilirsiniz.

14 Yorum

Add a Comment
 1. arkedeş bilgilerimi giriyom gelmiyor…

 2. Ben Explorer’de de Chrome’de de açamadım karşıma şu yazı çıktı:

  Error 404–Not Found
  From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol — HTTP/1.1:
  10.4.5 404 Not Found
  The server has not found anything matching the Request-URI. No indication is given of whether the condition is temporary or permanent.

  If the server does not wish to make this information available to the client, the status code 403 (Forbidden) can be used instead. The 410 (Gone) status code SHOULD be used if the server knows, through some internally configurable mechanism, that an old resource is permanently unavailable and has no forwarding address.

 3. Ne yapmalıyım?

  1. Açılıyor sen açamıyorsun

  2. Hepinize katılıyorum gerçekten açılmıyor

 4. ebaya giriliyor ama kendi ebama giremiyorum bilgilerimi girmiyor

 5. Ben eba ana sayfaya giriyorum ancak eba ders açılmıyor bu yüzden sil baştan tekrar girmek zorunda kalıyorum

 6. Rabia girilmiyor gizli değil falan diyo ne yapayım

  1. Bazen çok geç açılıyor.

 7. Eba ya herşey imi girdim doğru diyor sonra beyaz bir sayfa vıkıyor ne kadar beklediyswm de açılmıyor Bu arada tarih 20/05/2018 saat 13.04

 8. arkadaşlar morpaya filan girebiliyorum fakat eba bilgileri kabul etmiyor çıldırcammm

 9. ya ben giriyorum girdikten sonra herşey doğru yükleniyor yükleniyor sonra geri ana sayfaya giriyor ama giriş yapmıyor 4-5 kez denedim olmuyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eba-z.com MEB Fatih Projesi Eğitim Bilişim Ağı, www.eba.gov.tr adresinin tanıtımına katkıda bulunmak ve EBA girişi sağlamak amaçlı kurulmuştur. Kaynak olarak eba.gov.tr verilerinden yararlanılmıştır. EBA Giriş | Site Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Künye | İletişim |

Sitemiz Hakkında Genel Bilgiler: Sitemizde kullanıcı deneyimi faydasına olması açısından google hizmetleri kullanılmaktadır.

Google'a EBA GİRİŞ yazarak da sitemize ulaşabilirsiniz.

Sitemiz Wordpress alt yapısı ile basit bir ara yüz ile çalışmaktadır.

Başlangıç sayfamıza dönüp EBA ile ilgili tüm bilgilere ulaşmak için Eba Kurs - Eba giriş bağlantısını kullanabilir ya da sayfanın sol üst köşesinden dönüş yapabilirsiniz..

Frontier Theme